Ірина Верещук закликає українців не відвідувати окуповані території

Очільниця Міністерства з питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук закликала українців утриматись від поїздок в тимчасово окуповані райони, не дивлячись на загрози окупантів щодо конфіскації майна переселенців.

Вона попередила про спроби шантажу власників нерухомості, які отримують вимоги з’явитися на окупованих територіях для підтвердження прав власності, передає Запоріжжя 24.

Верещук підкреслила, що будь-які дії, спрямовані на незаконне позбавлення українців їх майна на окупованих територіях, стануть під предмет кримінальної відповідальності. Вона закликала громадян залишатися на території, контрольованій Україною, та чекати на відновлення контролю над окупованими територіями.

Рекомендуємо

Крім того, Верещук заявила про гарантії повної компенсації будь-яких збитків та втрат, заподіяних українським громадянам у результаті незаконних дій з їхньою власністю на ТОТ.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів