Новий осінньо-зимовий період для нашого регіону може виявитись складним, адже росіяни продовжують обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури та провокують відключення світла, води та тепла в будинках запоріжців.
Тим не менш, в області продовжують закупівлю генераторів, створення резервних пунктів живлення, щоб лікарні, аптеки та інші соціальні заклади могли працювати в період блекауту.
Про хід підготовки до нового опалювального сезону під час робочого прес-брифінгу розповів керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
Окрему увагу посадовець приділив Пунктам незламності. До початку зими в регіоні мають розгорнути понад 400 таких об’єктів. Також комунальні служби готують місто до безперебійної подачі централізованого водо- та теплопостачання.
Відеосюжет:
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




