Кабмін виділив 1,3 млрд грн на будівництво оборонних споруд на Запоріжжі

Кабінет міністрів України скерував до бюджету нашої області рекордну серед інших регіонів грошову допомогу – 1,3 мільярдів гривень.

Про це повідомив очільник ЗОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. За його словами, за ці кошти будують нові фортифікаційні споруди на Запорізькому напрямку, а також укріплюють наявні.

За словами Федорова, військовослужбовці, активісти, підрядники та інші небайдужі люди, які допомагають ЗСУ, виконують всі роботи дуже оперативно та якісно.

Рекомендуємо

Деякі бригади продовжують працювати навіть вночі. Нагадаємо, що у цьому році з бюджету Запорізької області на потреби армії також виділять рекордну суму коштів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів