У районі Кам’янського, що під Запоріжжям, зараз гаряче як ніколи – там точаться важкі бої. Російські війська намагаються закріпитися на стратегічній ділянці, але наші хлопці тримають оборону.
За словами Владислава Волошина з Сил оборони Півдня, ворог вкотре пробує захопити плацдарм, та все безрезультатно. Кам’янське – це не просто селище і військові пояснюють, чому.
Воно стоїть на трасі Сімферополь–Харків і має вигідне розташування – висоти, з яких легко вести артобстріли по довколишніх територіях, включно з околицями нашого Запоріжжя.
Якби росіяни змогли закріпитися в Кам’янському, вони отримали б можливість бити далекобійною артилерією вже ледь не по самому місту, але цього поки не сталося.
Наші сили тримають лінію оборони, не даючи ворогу просунутися ні в бік Степногірська, ні ближче до Запоріжжя. За словами військового аналітика Петренка, зараз бої тривають у центрі Кам’янського, вздовж річки Янчекрак.
Саме вона ділить селище на північну та південну частини. Це одна з найнапруженіших точок на мапі. Крім того, активізувалися бої і на Гуляйпільському напрямку. У Малинівці росіяни вже дісталися до центру – зокрема, до району Свято-Введенського храму.
Ворог підтягує додаткові сили, намагаючись захопити населений пункт повністю. Ситуація складна, але контрольована. Наші захисники продовжують стримувати агресора, боронять кожен метр рідної землі, як можуть.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




