Тривожна новина надійшла із Запорізького фронту. Частина військовослужбовців 125-ї окремої важкої механізованої бригади зникла під час бойових дій. Їх наразі вважають зниклими безвісти, пораненими або загиблими.
Про ситуацію, що склалася поблизу населених пунктів Полтавка та Ольгівське, зробило офіційну заяву Командування 125-ї окремої важкої механізованої бригади. Шановним родинам військовослужбовців повідомили, що підрозділи, які потрапили у скруту, виконували бойові завдання на Запорізькому напрямку.
Відомо, що ці підрозділи перебували в оперативному підпорядкуванні іншого військового формування. Вони діяли за розпорядженнями відповідного командування, яке й приймало рішення. Командування 125-ї бригади не було залучене до планування чи управління бойовими діями на цій ділянці фронту.
На сьогоднішній день пріоритетним завданням визначено з’ясування всіх обставин цих подій. Робота з перевірки та уточнення інформації триває. Командири взаємодіють з відповідними структурами та службами.
Бригада вже подбала про налагодження постійної комунікації з родинами зниклих, загиблих та поранених захисників. Найближчим часом буде організовано онлайн-зустріч з командуванням та представниками служб.
Рідні та близькі можуть зареєструватися для участі в онлайн-зустрічі. Там нададуть інформацію та підтримку за напрямками:
- психологічна підтримка персоналу;
- юридична;
- фінансово-економічна;
- медична;
- тилове забезпечення;
- цивільно-військове співробітництво.
Раніше ми розповідали, що в ЗСУ є успіх на Запорізькому напрямку
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




