Коли у Запоріжжі увімкнуть опалення

Опалювальний сезон у Запоріжжі та Вільнянську, швидше за все, почнеться на початку листопада. Про це повідомили в обладміністрації. Мешканці вже чекають на тепло через холодну погоду.

Директор Департаменту ЖКГ Віталій Литвиненко розповів, що у Вільнянську працюють три котельні з генераторами. Вони зможуть забезпечити тепло навіть під час відключень електроенергії.

У Запоріжжі ситуація складніша. Тут великі тепломережі, тому потрібно більше джерел електроенергії. Міжнародні партнери обіцяли поставити 14 установок, які будуть давати і тепло і світло.

Опалення вмикатимуть, коли температура буде 8°C і нижче протягом трьох діб. Так було і в попередні роки. Найбільші проблеми з опаленням у прифронтових районах. Через обстріли багато котелень зруйновані.

У деяких населених пунктах немає електрики та газу. Благодійні організації допомагають людям з паливом або грошима на його придбання.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів