Опалювальний сезон у Запоріжжі та Вільнянську, швидше за все, почнеться на початку листопада. Про це повідомили в обладміністрації. Мешканці вже чекають на тепло через холодну погоду.
Директор Департаменту ЖКГ Віталій Литвиненко розповів, що у Вільнянську працюють три котельні з генераторами. Вони зможуть забезпечити тепло навіть під час відключень електроенергії.
У Запоріжжі ситуація складніша. Тут великі тепломережі, тому потрібно більше джерел електроенергії. Міжнародні партнери обіцяли поставити 14 установок, які будуть давати і тепло і світло.
Опалення вмикатимуть, коли температура буде 8°C і нижче протягом трьох діб. Так було і в попередні роки. Найбільші проблеми з опаленням у прифронтових районах. Через обстріли багато котелень зруйновані.
У деяких населених пунктах немає електрики та газу. Благодійні організації допомагають людям з паливом або грошима на його придбання.