Один із найбагатших підприємців у світі, ексцентричний американець Ілон Маск зізнався у тому, що приймає лікарські препарати у зв’язку з затяжним депресивним станом.
Такими особистими думками Маск поділився в інтерв’ю екс-ведучому телеканалу CNN та блогеру Дону Лемону, передає Запоріжжя 24.
Бізнесмен заявив, що його охопила депресія, подолати яку він власними силами не може. Тому він вирішив звернутись до лікаря, аби той прописав йому антидепресанти.
“Іноді в моєму мозку виникає свого роду негативний хімічний стан, на кшталт депресії, гадаю. Але цей стан не пов’язаний з негативними новинами і т.д”, – зазначив Маск.
При цьому американець каже, що таблетки йому допомагають, оскільки він працює по 16 годин на день.
“Я не можу собі дозволити довго перебувати в стані, коли не можна ясно мислити. Свою депресію я вважаю вродженим станом. Загалом вживання таблеток не позначиться на стані справ у компаніях, які мені належать”, – пояснив Маск.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




