Курйоз у Запоріжжі: хлопець посварився з коханою та викликав поліцію, щоб її повернути

Нещодавно у Запоріжжі трапився курйоз, який закінчився справжнім адміністративним правопорушенням. Подробиці повідомили у прес-службі поліції, передає Запоріжжя 24.

За даними слідства, на лінію «102» зателефонував 22-річний хлопець, який повідомив, що його дівчину викрали невідомі.

Поліцейські зв’язались з ймовірною потерпілою та з’ясували, що ніякого викрадення не було. Між парою стався конфлікт, після якого дівчина пішла до себе додому.

Рекомендуємо

Хлопець, боячись втратити кохану, викликав поліцію, бо хотів її повернути. Саме таке пояснення він надав під час допиту у слідчого.

В результаті за завідомо неправдивий виклик до поліції на запоріжця склали адміністративний протокол. Тепер він заплатить штраф від 850 до 3400 гривень.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів