В смт Кушугум Запорізького району наразі дуже критична ситуація. Очільник військової адміністрації Іван Федоров б’є на сполох через масовані російські атаки, які не припиняються.
FPV-дрони б’ють по трансформаторних підстанціях та лініях електропередач, залишаючи мешканців Кушугума, Балабиного та Малокатеринівки без світла на кілька днів.
Аварійні бригади трудяться без вихідних, та як відновити електрику, коли на тебе щодня летить нова хвиля атак? У березні в області було всього п’ять (!) днів без обстрілів по енергетичній інфраструктурі.
Просто уявіть: 3000 (!) обстрілів щотижня – це вже не статистика, це життя на межі. Запоріжжя тримається, але над головами людей постійно гудять «шахеди» та летять керовані авіабомби.
Область тримає удар, але ціна цього спротиву – щоденна боротьба мешканців за нормальні умови життя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




