Суботній ранок у Запоріжжі почався з жаху — росіяни атакували місто одразу 14 «шахедами». Було гучно і страшно. Внаслідок ударів постраждали троє людей, серед них — двоє поліцейських.
У них множинні осколкові поранення кінцівок, зараз вони в лікарні, медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості. Атака була масована: постраждало щонайменше 15 багатоповерхівок, приватні будинки, нежитлові споруди.
У місті спалахнули пожежі, горіли склади, зокрема гуманітарний, у якому зберігалося близько 100 тонн допомоги. За оцінками, знищено майна на 3 мільйони доларів. Також постраждала 62-річна жінка — кількість поранених зросла.
Пошкоджено магазин, автівки, вибито вікна в будинках. Окремо повідомили, що росіяни вдарили ще й по автостоянці — там згоріло понад 10 машин. Пожежі спалахнули у кількох будівлях. Рятувальники досі ліквідовують наслідки.
Цього разу, на щастя, без загиблих. Але боляче дивитись, як ворог цілеспрямовано знищує все — від складів із гуманітаркою до звичайних автівок і будинків мирних людей.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




