Через російські обстріли, які не припиняються в нашому регіоні з початку війни, постраждали лінії електропередач, внаслідок чого без світла залишились десятки населених пунктів.
Про ситуацію в регіоні повідомила прес-служба «Запоріжжяобленерго», передає Запоріжжя24. Аварійно-відновлювальні роботи почнуть виконувати, коли це дозволить безпекова ситуація.
В Оріхівському районі наші енергетики вже заживили 464 домівки у чотирьох містечках. Також було відновлене світло 1979-м споживачам у Запоріжжі та ще 79 – у Запорізькому районі.
Станом на ранок, 5 грудня, без електроенергії залишаються 30 221 споживачів у 67-ми населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово окупованих територій).
Всі відключення не є плановими і пов’язані виключно з російськими обстрілами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




