Масове відключення світла на Запоріжжі через обстріли: знеструмлено 67 населених пунктів

Через російські обстріли, які не припиняються в нашому регіоні з початку війни, постраждали лінії електропередач, внаслідок чого без світла залишились десятки населених пунктів.

Про ситуацію в регіоні повідомила прес-служба «Запоріжжяобленерго», передає Запоріжжя24. Аварійно-відновлювальні роботи почнуть виконувати, коли це дозволить безпекова ситуація.

В Оріхівському районі наші енергетики вже заживили 464 домівки у чотирьох містечках. Також було відновлене світло 1979-м споживачам у Запоріжжі та ще 79 – у Запорізькому районі.

Рекомендуємо

Станом на ранок, 5 грудня, без електроенергії залишаються 30 221 споживачів у 67-ми населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово окупованих територій).

Всі відключення не є плановими і пов’язані виключно з російськими обстрілами.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів