На тимчасово окупованих територіях Запорізької області спостерігається серйозний дефіцит медичного персоналу: на сьогоднішній день показник цього браку вже перевищує 70%, що є кадровою катастрофою.
Відповідну статистику опублікувала прес-служба Центру національного спротиву (ЦНС), передає Запоріжжя24. Причиною такої масової нестачі українських медиків є вимушена евакуація.
З початку повномасштабної війни багато кваліфікованих лікарів швидко виїхали з потенційно небезпечних прифронтових районів.
Окрім цього, приміщення сільських та районних лікарень на ТОТ Запорізької області окупанти переобладнали під свої військові потреби.
У ЦНС зазначають, що через дефіцит медиків росіяни завезли на Запоріжжя так званих «гастролерів», які надають допомогу пораненим бійцям рф.
Запоріжців, які залишились проживати на тимчасово захоплених територіях, лікують за залишковим принципом, а з 1 січня 2024 року їх взагалі позбавлять права проходити лікування у зв’язку з відсутністю паспорта рф.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




