Медики розповіли про стан людей, які постраждали від авіаударів у Запорізькому районі

Після нещодавньої страшної атаки на базу відпочинку в Запорізькому районі в місцевих лікарнях перебувають восьмеро поранених. Серед них – двоє дітей. Стан у постраждалих наразі класифікують від середнього до тяжкого.

Медики роблять усе можливе, щоб врятувати кожного. За словами медичної директорки однієї з лікарень Раїси Шевченко, обидві дитини мають вибухові травми.

Одна – у важкому стані, зараз вона в операційній, а друга в середньому, теж під наглядом лікарів. Над ними працюють найкращі спеціалісти. Всі дуже сподіваються, що діти витримають.

Рекомендуємо

Ще сімох дорослих після обстрілу доставили до іншої лікарні. Одному з них вдалося обійтись амбулаторною допомогою, а решта – на операційних столах. Травми важкі, у багатьох мінно-вибухові ураження. Лікарі працюють без зупинки.

Нагадаємо, 6 серпня зранку армія РФ вдарила по базі відпочинку щонайменше чотирма снарядами. Двоє людей загинули. 12 поранені, серед них є й діти. Дев’ять будівель зруйновано.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів