Мобілізація жителів окупованого Бердянську – це черговий фейк від росіян

Російська окупаційна влада продовжує встановлювати свої порядки та політичний режим в тимчасово захопленому Бердянському регіоні і чергове розповсюдження брехні це доводить.

Після окупації міста росіяни шукали серед місцевих мешканців своїх однодумців. Але спроби залучити бердянців воювати проти Збройних Сил України виявились марними.

Про це повідомили представники Бердянської партизанської армії, передає Запоріжжя24. Зазначається, що орки ніби оголосили мобілізацію та шукають призовників для контрактної служби в армії рф прямо на вулиці.

Рекомендуємо

Але, за словами партизанців, це чергова пропаганда та фейк, адже росіяни не хочуть остаточно залякати цивільне населення, яке й так не погоджується з режимом окупаційної влади. Натомість, бердянцям за рублі пропонують вступити до лав ворожої армії.

Орки навіть розмістили в колаборантських Телеграм-каналах оголошення про набір. Вимоги до кандидатів є мінімальними: вік від 18 років та відмінний стан здоров‘я.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів