Російські силовики розпочали примусове вилучення гладкоствольних рушниць нібито для потреб фронту. Окупаційна адміністрація подає це як добровільну допомогу армії. Проте насправді зброю у громадян відбирають під жорстким тиском та погрозами.
За інформацією Центру національного спротиву, у Мелітополі окупанти вже звітували про вилучення 14 одиниць мисливської зброї. Власникам прямо натякають на серйозні проблеми з росгвардією у разі відмови. Людей залякують обшуками та надуманими кримінальними справами.
Цивільні рушниці ворог планує використовувати для боротьби з українськими FPV-дронами через дефіцит спеціалізованого обладнання. Таким чином, російські загарбники цинічно перетворили тимчасово окуповані території Запорізької області на ресурсну базу для забезпечення власних військових підрозділів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




