На Дніпровському водосховищі спіймали браконьєра, який наловив 30 кг риби

На Дніпровському водосховищі знову спіймали браконьєра. Чоловік вирішив, що риболовля сіткою – це хороша ідея, але зустрівся з рибоохоронним патрулем та поліцією.

Все сталося біля села Привітне. У порушника знайшли 30 кг незаконно виловленої риби: сазанів, судаків і навіть кілька лящів.

За таку “здобич” йому тепер світить не тільки штраф, а й можливе кримінальне провадження. Збитки для рибного господарства оцінили у 62 000 гривень. Сітку, рибу та всі знаряддя лову вилучили до рішення суду.

Рекомендуємо

Тим часом рибоохоронний патруль нагадує: якщо бачите браконьєрів – телефонуйте на гарячу лінію. Штрафи та покарання стають дедалі серйознішими, і подібні рейди в регіоні триватимуть.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів