На пляжах Запоріжжя зафіксували небезпечне перевищення кишкової палички

На запорізьких пляжах знову не все чисто – фахівці виявили перевищення кишкової палички у піску. Йдеться про дослідження, яке провели в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Взяли 4 проби піску з різних пляжів і перевірили на мікробіологічні показники. Перевищення знайшли на двох локаціях – це права сторона Центрального міського пляжу та пляж на вулиці Лесі Шмідта.

Тобто, гуляючи там босоніж або закопуючи дитину в пісок (як це всі люблять робити), можна натрапити на “сюрпризи”, яких краще уникати.

А от за паразитологічними показниками, тобто щодо гельмінтів та інших небажаних гостей, пісок норму пройшов. Тут хоча б без неприємностей.

Тож якщо ви плануєте відпочинок на міському пляжі, краще подумайте двічі, особливо коли з вами діти. Ситуацію моніторять, але поки що про повне очищення говорити не доводиться.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів