На ТОТ Запоріжжя окупанти не платять бюджетникам зарплати – Федоров

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти не сплачують зарплату працівникам бюджетних та комунальних установ.

Людей, які обурюються та скаржаться, починають залякувати та відправляють до російських силовиків.

Про ситуацію на ТОТ Запоріжжя повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. Він зазначив, що борги перед бюджетниками тягнуться місяцями.

Рекомендуємо

Люди вимушено живуть без коштів, їх свідомо позбавляють права на будь-які способи існування.

“Люди нічого не отримують від росіян. А тих, хто обурюється, високопоставлені колаборанти посилають у прокуратуру і слідком”, – зазначив Федоров.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів