На ТОТ Запоріжжя окупанти змушують людей видаляти українські телефонні номери, бо думають, що це агенти СБУ

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни продовжують використовувати нові методи терору цивільного населення.

Цього разу окупанти змусили жителів ТОТ видаляти українські номери телефонів. Про цю ситуацію у своєму телеграм-каналі розповів глава ЗОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя24.

За його словами, до чергового терору людей вдаються працівники поліції рф, які перевіряють особисті речі запоріжців на наявність українських контактів.

Рекомендуємо

«Їм здається, що всюди агенти СБУ, тому й змушують видаляти номери і таким чином фільтрують проукраїнсько налаштованих громадян», – зазначив Федоров.

А ті, хто непокірні окупаційному режиму – піддаються тортурам, залякуванням, фізичному й психологічному насиллю.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів