На ТОТ Запорізької області людям відключили інтернет: що сталось

На тимчасово окупованій частині Запорізької області знову відключають інтернет – цього разу на два дні, з 1 по 2 квітня. Окупаційна влада заявляє, що це “планові роботи з модернізації”.

Цікаво, що за останній тиждень це вже другий випадок. Інтернет вже вимикали в ніч з 27 на 28 березня. Випадковість? Навряд чи.

Місцеві жителі припускають, що за цими “плановими роботами” може ховатися зовсім інша причина – бажання окупантів обмежити доступ людей до інформації.

Рекомендуємо

А поки що люди залишаються без зв’язку, а значить, без можливості отримати актуальні новини чи зв’язатися з рідними.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів