На окупованій частині Запорізької області знову темрява — у ніч на 5 червня там стався блекаут. Причина — нічна атака дронів, які вдарили по енергетичній інфраструктурі.
Про це повідомив самопроголошений “губернатор” Балицький. За його словами, у Мелітополі була спроба “достукатись” до електропідстанції.
В результаті частина міста, а також Приморськ, Енергодар і Якимівка — залишились без світла. Російське Міноборони традиційно заявило, що збили аж 30 дронів, хоча результат, як бачимо, говорить сам за себе — світла нема.
До речі, цієї ж ночі тривоги були ледь не по всій росії — включно з Кримом, Бєлгородською, Московською, Курською та Ростовською областями. Темрява – нова “стабільність” для окупантів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




