Росіяни продовжують встановлювати нові жорсткі правила проживання на тимчасово окупованих територіях Запорізької області (ТОТ): цього разу люди спіткнулись із серйозним дефіцитом ліків в аптеках.
Про це сьогодні повідомив мер окупованого Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24.
За його словами, рецепти на лікарські препарати росіяни видають лише за наявності паспорту рф. Дістати медикаменти інакшим способом просто неможливо.
Федоров стверджує, що російські бойовики створили на ТОТ Запорізької області справжню гуманітарну катастрофу. Щоб отримати той самий рецепт у лікаря або записатись на прийом до фахівця, теж потрібно мати паспорт рф.
Також у захоплених містах є проблеми з графіком дитячих щеплень, які, як відомо, є обов’язковими від народження. Люди чекають на вакцини від різних захворювань по більш ніж 6 місяців.
«Росіяни повільно вбивають та виживають наших людей на ТОТ», – зауважив мер Мелітополя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




