На ТОТ Запорізької області українців змушують здавати кров для поранених росіян

Окупанти продовжують встановлювати свої порядки на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, знущатись над цивільними громадянами та повністю обмежувати їх права.

Цього разу, під приводом добровольчого жесту, жителів ТОТ змусили стати донорами, аби поповнити запаси крові для поранених військових рф.

Про це нещодавно повідомили представники Центру національного спротиву, передає Запоріжжя24.

Рекомендуємо

Зазначається, що окупанти намагаються відновити банк крові через величезні особові втрати на фронті, а зокрема на Запорізькому напрямку.

Центр національного спротиву наголошує, що примушування цивільного населення до здачі крові – це чергове порушення міжнародного гуманітарного права та всіх законів ведення війни.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів