На ТОТ Запорізької області змінено тривалість комендантської години

Окупаційна влада на тимчасово захопленій частині регіону знову ввела нові правила — цього разу змінили час комендантської години. Євгеній Балицький, якого росіяни нарекли «губернатором», повідомив, що з 12 травня 2025 року на ТОТ Запорізької області діятимуть нові обмеження.

Тепер комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00. Тобто скоротили на одну годину. Але чи змінить це щось для людей, які змушені жити в страху й постійному контролі — питання риторичне.

Так звані полегшення не стосуються трас М-14 та М-18, а також транзиту через «Азовське кільце». Тобто для «своїх» — так, а прості мешканці, як завжди, в заручниках обставин. Щодо самого Балицького — цей персонаж давно відомий своєю відданістю Кремлю.

Рекомендуємо

Після початку повномасштабного вторгнення він майже одразу зголосився співпрацювати з окупантами. Із 2022 року його вже і заочно судили в Україні, і під нове кримінальне провадження потрапив.

СБУ нещодавно встановила, що він причетний до насильницького вивезення щонайменше 50 людей із захоплених районів. Йдеться про мешканців Мелітопольського, Василівського, Пологівського та Бердянського районів.

Вищий антикорупційний суд конфіскував частину майна родини Балицького. Нехай буде хоч якась справедливість у цьому безладі. Жителі ТОТ продовжують жити під тиском і загрозами. І навіть коли «зменшують» обмеження — це не про свободу, а про нові правила виживання під чужою владою.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів