За останні вихідні поліція задокументувала понад 50 правопорушень, пов’язаних з водінням транспортного засобу у стані сп’яніння.
Про це свідчить статистика, опублікована прес-службою Патрульної поліції області, передає Запоріжжя 24.
Загалом 52 мешканця обласного центру притягнули до відповідальності за керування у нетверезому стані. У кожному з випадків були складені адміністративні матеріали, які будуть направлені до суду.
Правоохоронці закликають автомобілістів бути свідомими та не сідати за кермо у неналежному стані, адже в понад 80% випадків саме алкоголь є причиною аварійних ситуацій.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




