На вихідних поліція Запоріжжя оштрафувала понад 50 нетверезих водіїв

За останні вихідні поліція задокументувала понад 50 правопорушень, пов’язаних з водінням транспортного засобу у стані сп’яніння.

Про це свідчить статистика, опублікована прес-службою Патрульної поліції області, передає Запоріжжя 24.

Загалом 52 мешканця обласного центру притягнули до відповідальності за керування у нетверезому стані. У кожному з випадків були складені адміністративні матеріали, які будуть направлені до суду.

Рекомендуємо

Правоохоронці закликають автомобілістів бути свідомими та не сідати за кермо у неналежному стані, адже в понад 80% випадків саме алкоголь є причиною аварійних ситуацій.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів