Через ворожі обстріли знеструмлено одну з двох ліній живлення на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції.
На цьому наголошують у Міненерго. Деталі на сторінках нашого видання.
На даний момент АЕС з’єднана з енергетичною системою України тільки однією лінією електропередачі.
Як зазначає міністр енергетики Герман Галущенко, на Запорізькій АЕС знову зростає реальна загроза блекауту. Причина — ворожі обстріли росіян. Наразі знову відключена одна лінія електропередачі, яка з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з об’єднаною українською енергосистемою.
Водночас енергетики до відновлення живлення цієї лінії зможуть приступити, як тільки це дозволить безпекова ситуація.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




