На Запоріжчині ворог захопив новий населений пункт і продовжує наступ 

Ситуація на Запорізькому фронті знову загострилася, і ворог, за оперативними даними DeepState, повністю захопив черговий населений пункт, а також суттєво просунувся в іншому. Аналітики фіксують, що російські окупанти не припиняють штурмові дії, намагаючись просуватися південніше Гуляйполя.

Про це стало відомо з карти аналітичного ресурсу DeepState.

Згідно з оновленими даними, які надійшли з фронту, війська РФ досягли успіху одразу на двох ділянках: Село Полтавка на Запоріжчині повністю захоплено окупантами. Також Ворог просунувся у селі Плавні. Станом на 20 жовтня, російська армія захопила майже все село, і лише північні околиці населеного пункту перебувають у “сірій зоні”. Генштаб ЗСУ поки не коментує ситуацію.

Рекомендуємо

Карта DeepState 22 жовтня 2025

Нагадаємо, в ніч на 22 жовтня ворог обстріляв Запорізьку область, постраждало 15 людей.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів