На Запоріжжі будують 6 підземних шкіл: що відомо

У Запорізькій області активно будують шість підземних шкіл, які стануть безпечними навчальними закладами для дітей в умовах війни.

Як повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, деякі з цих шкіл планують відкрити вже наприкінці жовтня поточного року, передає Запоріжжя 24.

Будівництво “захисних” шкіл ведеться не лише в Запоріжжі, а й у сільських громадах, таких як Кушугумська, Широківська, та Біленьківська. За попередніми розрахунками, всі роботи підрядник має завершити у визначені терміни.

Рекомендуємо

Підземні школи є частиною державної програми повернення дітей до офлайн-навчання та забезпечення їхньої безпеки. Відкриття цих шкіл стане важливим кроком для створення безпечних умов навчання в регіоні, який постійно піддається загрозам через бойові дії.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів