У Запорізькій області активно будують шість підземних шкіл, які стануть безпечними навчальними закладами для дітей в умовах війни.
Як повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, деякі з цих шкіл планують відкрити вже наприкінці жовтня поточного року, передає Запоріжжя 24.
Будівництво “захисних” шкіл ведеться не лише в Запоріжжі, а й у сільських громадах, таких як Кушугумська, Широківська, та Біленьківська. За попередніми розрахунками, всі роботи підрядник має завершити у визначені терміни.
Підземні школи є частиною державної програми повернення дітей до офлайн-навчання та забезпечення їхньої безпеки. Відкриття цих шкіл стане важливим кроком для створення безпечних умов навчання в регіоні, який постійно піддається загрозам через бойові дії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




