Останнім часом у Запорізькій області все більше людей скаржаться на ціни в аптеках – мовляв, ліки дорожчають, а зарплати стоять на місці. І це не просто суб’єктивне відчуття.
Запоріжжя опинилося в списку регіонів, звідки надходить найбільше скарг на завищені ціни. За останні два тижні Держпродспоживслужба отримала 567 звернень щодо цін на медикаменти.
І чимала частина з них – саме із Запорізької області. У списку найбільш “незадоволених” є також Харківщина, Київщина, Полтавщина та Закарпаття.
Наразі уповноважені особи все перевіряють. Вже провели майже 4 тисячі моніторингів, погодили понад 200 позапланових перевірок і навіть виявили кілька аптек, де ціни були завищені аж на 72%.
Але є і трохи позитиву: кажуть, що загалом по країні ціни потроху йдуть на спад. Чи торкнеться це наших аптек – подивимося.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




