На Запоріжжі викрили чергового хитрого посадовця — цього разу у Василівському районі. Керівник одного з комунальних підприємств вирішив, що артезіанська вода – це такий собі безкоштовний бонус до посади.
Мовляв, навіщо якісь дозволи, якщо можна просто качати воду і робити вигляд, що так і треба. Схема діяла ще з 2018 року. Воду добували з підземних свердловин, хоча жодної ліцензії на це не було.
Причому воду цю постачали людям – питну. А підлеглі, яких посадовець втягнув у цю справу, навіть не здогадувалися, що все це незаконно.
У результаті таких дій державі завдали збитків на понад 2,7 мільйона гривень. Саме таку суму назвали експерти від самовільного користування надрами природи.
Поліція вже оголосила фігуранту підозру. Йому загрожує до 6 років за ґратами. Також підприємець не зможе обіймати посади й заплатить штраф. Слідство триває.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




