На Запоріжжі екс-мера підозрюють у розкраданні 400 тис. грн

Міський голова, за даними слідства, привласнив будівельні матеріали та обладнання, закуплені для прифронтової громади.

Як повідомляє обласне управління Нацполіції, ще у листопаді 2022 року міськрада одного з населених пунктів Пологівського району погодила виділення 3,5 млн грн на закупівлю будматеріалів для ліквідації наслідків обстрілів у прифронтових районах.

Але закуплене майно не було реалізоване належним чином, передає Запоріжжя 24. Натомість до розкрадання бюджетних коштів був причетний 53-річний посадовець (тоді міський голова).

Рекомендуємо

Загальна сума збитків, спричинена корупційними діями екс-мера однієї з громад, склала близько 435 000 гривень. Наразі обвинуваченому оголосили про підозру у вчиненні низки злочинів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів