Енергетики завершили ліквідацію наслідків урагану, який накрив Запорізьку область 15 квітня та пошкодив лінії електропередач, об’єкти інфраструктури, житлові будинки.
Про це повідомили у прес-службі ПАТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24.
З початку негоди світло зникло у понад 26 тисяч людей. Фахівці працювали у цілодобовому режимі, аби якнайшдвидше відновити електропостачання.
Станом на ранок, 18 квітня, світло з’явилось ще у 107 споживачів, а вчора енергетикам вдалось заживити майже 4000 користувачів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




