За останню добу у Запорізькій області енергетики усунули пошкодження електромереж, які виникли через російські обстріли та технічні порушення.
Так, для 3600 споживачів Запорізького та Пологівського районів, а також м. Запоріжжя було відновлене світло.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби обленерго”, передає Запоріжжя 24. Станом на сьогоднішній ранок, на Запоріжжі через бойові дії залишаються знеструмленими 3,7 тис споживачів, з технологічних причин – 80.
Рекомендуємо
Бригади енергетиків прикладають максимум зусиль, аби відновити електропостачання у найкоротші терміни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




