На Запоріжжі енергетики відновили електропостачання для 9 тисяч споживачів

За останню добу у Запорізькій області енергетики усунули пошкодження електромереж, які виникли через російські обстріли, несприятливі погодні умови та технічні порушення.

Так, для 9100 споживачів прифронтових районів, а також м. Запоріжжя, було відновлене світло. Про це йдеться в повідомленні прес-служби обленерго”, передає Запоріжжя 24.

Станом на сьогоднішній ранок, в регіоні через бойові дії залишаються знеструмленими 3731 споживачів, у тому числі 700 споживачів у Запоріжжі.

Рекомендуємо

Бригади енергетиків прикладають максимум зусиль, аби відновити електропостачання у найкоротші терміни.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів