За останню добу у Запорізькій області енергетики усунули пошкодження електромереж, які виникли через російські обстріли, несприятливі погодні умови та технічні порушення.
Так, для 9100 споживачів прифронтових районів, а також м. Запоріжжя, було відновлене світло. Про це йдеться в повідомленні прес-служби обленерго”, передає Запоріжжя 24.
Станом на сьогоднішній ранок, в регіоні через бойові дії залишаються знеструмленими 3731 споживачів, у тому числі 700 споживачів у Запоріжжі.
Рекомендуємо
Бригади енергетиків прикладають максимум зусиль, аби відновити електропостачання у найкоротші терміни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




