Віруси цього сезону не відступають. За останній тиждень у Запорізькій області майже 7 тисяч людей підхопили ГРВІ. Причому хворіють більше дорослі — 58% від усіх випадків.
Фахівці кажуть, що захворюваність зросла аж на 19%, і якщо серед дітей приріст становить 5,5%, то дорослі примудрилися захворіти на 29% більше, ніж минулого тижня.
І хоча COVID-19 майже зник (офіційно зафіксували лише 2 випадки), натомість грип активізувався.
Виявили 29 випадків грипу B, а також штами A: H3N1, H1N1pdm і навіть пару несубтипованого грипу A. До лікарень потрапило 227 людей, при цьому дітей менше, а от дорослих — на 28% більше.
Тож, якщо почуваєтеся не дуже — краще залишитись вдома. Лікуйтеся і звертайтесь за допомогою до свого сімейного лікаря вчасно.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




