У прифронтовому Василівському районі був зафіксований факт крадіжки 350-ти сонячних електростанцій.
Про це повідомила прес-служба Запорізької обласної прокуратури, передає Запоріжжя 24.
За даними відомства, група зловмисників скористалась тим, що енергогенеруюче підприємство не має належної охорони, та викрала сонячні панелі загальною вартістю понад 1,2 млн гривень.
Рекомендуємо
Злочин було вчинено поблизу прифронтового Степногірська. Наразі трьох осіб, причетних до розкрадання, затримали. Їм оголосили про підозру у скоєнні злочину за ч.5 ст. 185 ККУ. Триває досудове слідство.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




