На тимчасово захоплених територіях Запорізької області росіяни почали підготовку до святкування 80-ї річниці так званої “перемоги” у “Великій вітчизняній війні”.
Це свято, яке вони організовують 9 травня, має бути схоже на їхні святкування в Росії. Про це повідомив так званий губернатор окупованої області Євген Балицький.
Особливих деталей поки що немає, але відомо, що окупанти створили спеціальний комітет для організації святкових заходів, у яких не згадуватиметься реальна перемога антигітлерівської коаліції.
Минулого року, до 9 травня, окупаційна влада вже влаштовувала пропагандистський “парад Перемоги” у Мелітополі, де показували техніку часів Другої світової війни.
Зазначимо, що такі заходи спрямовані на підтримку російської пропаганди серед місцевих жителів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




