На Запоріжжі окупанти готуються святкувати річницю “перемоги”

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області росіяни почали підготовку до святкування 80-ї річниці так званої “перемоги” у “Великій вітчизняній війні”.

Це свято, яке вони організовують 9 травня, має бути схоже на їхні святкування в Росії. Про це повідомив так званий губернатор окупованої області Євген Балицький.

Особливих деталей поки що немає, але відомо, що окупанти створили спеціальний комітет для організації святкових заходів, у яких не згадуватиметься реальна перемога антигітлерівської коаліції.

Рекомендуємо

Минулого року, до 9 травня, окупаційна влада вже влаштовувала пропагандистський “парад Перемоги” у Мелітополі, де показували техніку часів Другої світової війни.

Зазначимо, що такі заходи спрямовані на підтримку російської пропаганди серед місцевих жителів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів