На Запоріжжі окупанти хочуть вчинити нову екокатастрофу: що вони задумали

Окупаційна влада, яка продовжує встановлювати свої порядки на тимчасово захоплених територіях Запорізької області, пропонує використати ресурси найбільшої в регіоні річки Молочна для підвищення родючості сільськогосподарських угідь.

Про це йдеться в інформації, опублікованій Центром національного спротиву, передає Запоріжжя24. Таким чином росіяни провокують створення нової екологічної катастрофи.

Першочергово проблеми з водопостачанням виникли через трагедію на Каховській ГЕС, яку росіяни підірвали у ніч на 6 червня. У зв’язку з цим обмілів і Північнокримський канал.

Рекомендуємо

Тепер окупанти пропонують використовувати річку Молочна та перекинути її сток у зрошувальні канали. Наразі вже розпочато розчищення річища та йде підготовка до інженерних робіт, повідомляє ЦНС.

Такі дії російських терористів можуть не лише підвищить солоність води в Азовському морі, а й створити серйозний дефіцит питної води на ТОТ, де досі проживають запоріжці.

Раніше стало відомо, скільки коштів Україні знадобиться, аби повністю відновити Каховську гідроелектростанцію.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів