У цивільних будинках, школах, дитячих садках та готелях Запорізької області окупанти використовують населення як «живий щит», а їх домівки перетворюють на таємну військову базу.
Про це повідомляють представники Центру національного спротиву, передає Запоріжжя24.
Військові армії рф ховаються на нижніх поверхах будівель, а матусь з дітьми заселяють на верхні, щоб у разі вуличних боїв страждали саме вони.
Також місцеві мешканці неодноразово фіксували рух ворожої техніки по території дитячих садків. Більше того, російські терористи навіть забороняють запоріжцям виселятись із будинків, де проживають росіяни.
Таким чином армія рф, боячись контрнаступу ЗСУ, робить з українського населення, беззахисних жінок, дітей та пенсіонерів, «живий щит».
Центр національного спротиву закликав жителів окупованих територій, по можливості, надавати нашим Збройним Силам відомості про пересування ворожої техніки та військові склади армії рф.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




