Окупанти планують більш ретельно контролювати інтернет-вподобання українського населення, що проживає на тимчасово захоплених територіях Запорізької області.
Відповідну заяву зробив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24. За його словами, росіяни слідкуватимуть за інтернет-активністю українських користувачів.
Загарбники хочуть надавати доступ лише тим, хто має паспорт рф. Також планується ввести покарання за провокативні або проукраїнські пости, коментарі та лайки в соцмережах.
Росіяни навіть вимагають від жителів ТОТ укладати з провайдерами нові договори, а в інакшому випадку їм обмежать доступ до інтернету.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




