На Запоріжжі окупанти каратимуть жителів ТОТ за пости та лайки в інтернеті

Окупанти планують більш ретельно контролювати інтернет-вподобання українського населення, що проживає на тимчасово захоплених територіях Запорізької області.

Відповідну заяву зробив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24. За його словами, росіяни слідкуватимуть за інтернет-активністю українських користувачів.

Загарбники хочуть надавати доступ лише тим, хто має паспорт рф. Також планується ввести покарання за провокативні або проукраїнські пости, коментарі та лайки в соцмережах.

Рекомендуємо

Росіяни навіть вимагають від жителів ТОТ укладати з провайдерами нові договори, а в інакшому випадку їм обмежать доступ до інтернету.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів