На Запоріжжі окупанти захворіли на сибірську виразку

Незвичний випадок із зараженням рашистів стався на території тимчасово окупованої Запорізької області.

Про це на своїй сторінці в Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24. За його словами, росіяни рили окопи і випадково виявили місце захоронення худоби, яка хворіла на сибірські виразку.

Сибірська виразка зустрічається як у диких, так і домашніх тварин та є смертельною інфекцією, яка передається людині. Таким чином окупанти знову вирішили зробити «самоліквідацію» на фронті.

Рекомендуємо

Як зазначив мер Мелітополя, двох російських військових доставили до місцевої лікарні для перевірки. Після того, як всі дізнались діагноз, їх відвезли в невідоме місце, ймовірно, для розстрілу.

Варто зазначити, що сибірська виразка є смертельно небезпечною хворобою, яка лікується виключно стаціонарно та під наглядом лікарів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів