Через російську атаку 18 листопада без електрики досі залишаються понад 3 900 абонентів. Про це повідомив очільник області Іван Федоров.
Наразі бригади енергетиків працюють цілодобово. Станом на ранок 20 листопада, вдалось відновити світло для понад 13 700 абонентів.
Всі три котельні, що раніше залишалися без електрики, вже працюють і подають тепло в будинки запоріжців.
Після обстрілу без світла та тепла залишилися тисячі жителів, кілька котелень і лікарня. Роботи ще тривають, але через сильні пошкодження потрібен час.
Для підтримки людей в регіоні працюють Пункти Незламності, де можна зігрітися, зарядити смартфон та просто перепочити.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




