На Запоріжжі поліція затримала банду “чорних” лісорубів

У Запоріжжі до суду направлено справу проти організованої злочинної групи лісорубів, які незаконно вирубували та продавали деревину.

Про це повідомила прес-служба обласного управління Запорізької області, передає Запоріжжя 24.

Організатор, 35-річний мешканець села Щасливе, та двоє його спільників були затримані під час реалізації незаконно спиляної деревини.

Під час обшуків поліція вилучила у фігурантів понад 20 кубометрів деревини, бензопили, сокири, боєприпаси, гранату і 17 кг артилерійського пороху. За скоєне учасникам злочинної групи загрожує до семи років позбавлення волі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів