У селищі Малокатеринівка (Кушугумська громада), яке постраждало через підрив Каховської ГЕС, нарешті взялися за відновлення водопостачання.
Після важких місяців нестачі води тут пробурили нову артезіанську свердловину і скоро встановлять бювет, де місцеві мешканці зможуть набирати питну воду.
Після аварії на Каховській ГЕС громада втратила доступ до води з водосховища, і це спричинило велику кризу.
Рекомендуємо
Воду привозили цистернами, та її все одно бракувало для повсякденних потреб. Лише в липні 2024 року питанням почали серйозно займатися і частково відновили водопостачання в будинках.



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




