На Запоріжжі відновлюють доступ до чистої питної води після підриву Каховської ГЕС

У селищі Малокатеринівка (Кушугумська громада), яке постраждало через підрив Каховської ГЕС, нарешті взялися за відновлення водопостачання.

Після важких місяців нестачі води тут пробурили нову артезіанську свердловину і скоро встановлять бювет, де місцеві мешканці зможуть набирати питну воду.

Після аварії на Каховській ГЕС громада втратила доступ до води з водосховища, і це спричинило велику кризу.

Рекомендуємо

Воду привозили цистернами, та її все одно бракувало для повсякденних потреб. Лише в липні 2024 року питанням почали серйозно займатися і частково відновили водопостачання в будинках.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів