На Запоріжжі ввели аварійні графіки вимкнення світла через критичну ситуацію

Запорізька область перейшла у режим екстрених знеструмлень, оскільки за вказівкою Укренерго в регіоні додатково запроваджено графіки аварійних (ГАВ) та спеціальних аварійних відключень (СГАВ).

Ці заходи є критично необхідними для стабілізації енергосистеми та запобігання неконтрольованим аваріям на об’єктах генерації.

За даними Запоріжжяобленерго, на відміну від погодинних графіків, аварійні вимкнення вводяться миттєво і не мають заздалегідь визначеного часу завершення, оскільки все залежить від поточного навантаження на мережу. Енергетики Запоріжжя працюють у посиленому режимі, щоб збалансувати систему та якомога швидше повернути електрику до осель містян.

Наразі важливо вимкнути з роззеток енергоємні прилади, щоб уникнути стрибків напруги при відновленні живлення. Пам’ятайте, що такі кроки — це вимушена реакція на виклики, які стоять перед нашою енергетикою, і кожна година заощадження допомагає системі вистояти. Як тільки диспетчери дадуть сигнал про стабілізацію, область повернеться до звичних умов електропостачання. Причина відключень — чергова масована атака російських окупантів на енергосистему.

Рекомендуємо

Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів