Ці заходи є критично необхідними для стабілізації енергосистеми та запобігання неконтрольованим аваріям на об’єктах генерації.
За даними Запоріжжяобленерго, на відміну від погодинних графіків, аварійні вимкнення вводяться миттєво і не мають заздалегідь визначеного часу завершення, оскільки все залежить від поточного навантаження на мережу. Енергетики Запоріжжя працюють у посиленому режимі, щоб збалансувати систему та якомога швидше повернути електрику до осель містян.
Наразі важливо вимкнути з роззеток енергоємні прилади, щоб уникнути стрибків напруги при відновленні живлення. Пам’ятайте, що такі кроки — це вимушена реакція на виклики, які стоять перед нашою енергетикою, і кожна година заощадження допомагає системі вистояти. Як тільки диспетчери дадуть сигнал про стабілізацію, область повернеться до звичних умов електропостачання. Причина відключень — чергова масована атака російських окупантів на енергосистему.
Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




