У Запоріжжі виник скандал із працівниками швидкої допомоги. Чотирьом людям, які мали б рятувати життя, тепер загрожує до 12 років за ґратами – їх підозрюють у привласненні майже 300 тисяч гривень на пальному.
І це не якісь дрібні махінації – мова про повноцінну схему. За версією слідства, ще у 2022 році начальник відділу, диспетчер, водій і ще один працівник підстанції швидкої придумали, як списувати пальне за фейковими документами.
Завищували пробіг машин, вигадували виїзди нібито на тимчасово окуповану територію, а пальне, яке мало йти на виклики і транспортування пацієнтів, просто йшло «в нікуди» – точніше, у власні баки. Було завдано збитків на майже 273 тисячі гривень.
За ці гроші можна було б реально допомогти пацієнтам, але замість цього хтось вирішив підзаробити за рахунок системи, яка й так ледь тримається. Тепер усім чотирьом фігурантам вже повідомили про підозру. Їх звинувачують у привласненні майна та службовому підробленні.
Максимальне покарання – до 12 років ув’язнення, плюс заборона працювати в певних сферах і конфіскація майна. Сумно, коли такі історії стаються саме у медицині – галузі, де кожна гривня на рахунку. Але ще сумніше, що пальне, яке могло врятувати чиєсь життя, просто розчинилося по чужих доріжках.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




