У Запорізькій області суд виніс вирок ще одному зраднику, який добровільно співпрацював з окупантами, виконував всі їх ганебні вказівки та тероризував мирне населення.
Про це повідомляє прес-служба СБУ у Запорізькій області, передає Запоріжжя24. Слідчі встановили, що житель Кам’янки-Дніпровської раніше працював в органах МВС, але був звільнений за «кришування» наркозлочинів.
З початку війни зрадник відразу пішов на співпрацю з ворогом та влаштувався на роботу в окупаційну міліцію. Фігурант викрадав запоріжців, займався переслідуванням, залякуванням, погрозами та побиттям людей.
Слідчі СБУ задокументували й факти погроз вбивством. Після таких «обшуків» з будинків людей зникали гроші, побутова техніка та інші цінні речі.
На підставі зібраних доказів суд визнав колаборанта винним у вчиненні серії злочинів в умовах воєнного часу та призначив йому 12 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




