На Запоріжжі викрили вчительку – колаборантку

Слідчі Служби безпеки України (СБУ) викрили чергову особу, яка обвинувачується у колабораціонізмі в умовах воєнного часу. Мова йде про жительку тимчасово захопленого Мелітопольського району.

За інформацією слідства, жінка на добровільній основі погодилась на співпрацю з окупантами та зайняла керівну посаду в одному з освітніх закладів на ТОТ Запорізької області.

Вчительці повідомили підозру у вчиненні злочину заочно 9 січня, повідомляє прес-служба СБУ, передає Запоріжжя24. Уточнюється, що фігурантка стала директором «Веселівської районної різнопрофільної гімназії», де впроваджувала російські освітні стандарти.

Рекомендуємо

Колаборантка не лише розповсюджувала російську пропаганду, а й намагалась залучити своїх колег до протиправної діяльності.

Якщо знайомі їй відмовляли – вона погрожувала «здати» їх російським бойовикам. Також обвинувачена брала участь у знищенні української літератури в освітніх закладах на Запоріжжі.

Жінці повідомили про підозру за ч. 3 ст. 111-1 (дії спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора) КК України. Триває досудове слідство.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів