На Запоріжжі виявили нелегальних перевізників: вони заплатять великі штрафи

У Запорізькій області, в ході перевірок приватних транспортних компаній, виявили перевізників, чиї автобуси надавали пасажирам нелегальні послуги.

Маршрути функціонували без жодних дозвільних документів. Про це розповіли у прес-службі Департаменту інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації, передає Запоріжжя 24.

Мова йде про водіїв трьох автобусів, яких затрамали під час надання незаконних перевезень. Наразі кожен власник автобуса заплатить штраф у розмірі 17 000 гривень.

Рекомендуємо

З початку року водії цієї ж логістичної компанії кілька разів порушували законодавство. Загалом на штрафмайданчик помістили 15 автобусів, які їздили нелегально.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів