На Запоріжжі за розтрату 500 тис.грн судитимуть екс-очільника комунальної установи

У Запорізькій області судитимуть колишнього очільника комунального підприємства за розтрату майже півмільйона гривень бюджетних коштів.

Про це повідомила прес-служба Національної поліції України в регіоні, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, чиновник затвердив закупівлю відеокамер, частина яких не відповідала тендерним вимогам.

Таким чином посадовцю вдалось заволодіти досить великою сумою коштів – понад 500 тисяч гривень. Завдяки діям правоохоронців збитки державі були відшкодовані повністю.

За скоєне екс-спосадовцю загрожує до восьми років ув’язнення. Матеріали справи були передані на розгляд до суду.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів